Kaynak Sarf Malzemeleri

Askaynak Kaynak Sarf Malzemeleri

Askaynak markası ile pazara sunulan örtülü kaynak elektrodları, MIG/TIG kaynak telleri ve tozaltı kaynak tellerine ait genel özellikler, teknik özellikler ve kullanım alanlarına ait örnekler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Askaynak Kaynak Sarf Malzemeleri

Starweld Paslanmaz ve Alüminyum MIG/TIG Telleri, Starweld Özlü Telleri, Starweld Karbon Elektrodları ve Starweld Tungsten Elektrodları ASKAYNAK markası altında pazara sunuldu. Bu ürülere ait genel özellikler, teknik özellikler ve kullanım alanlarına ait örnekler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 

Askaynak Düşük Alaşımlı MIG/TIG Kaynak Telleri

Askaynak markası ile pazara sunulan düşük alaşımlı yüksek dayanımlı kaynak teli ürün grubuna ait genel özellikler, teknik özellikler ve kullanım alanlarına ait örnekler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Askaynak Bakır Kaplamasız Gazaltı Kaynak Teli

AS SG2-CF ve AS SG3-CF bakır kaplamasız gazaltı kaynak teli daha yüksek çalışma verimi ve kaynak kalitesi, daha temiz bir çalışma ortamı ve kaynak maliyetlerinde azalma sağlar. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Kobatek Kaynak Sarf Malzemeleri

Kobatek markası ile pazara sunulan tamir-bakım ve koruyucu bakım kaynağı ürünlerine ait genel özellikler, teknik özellikler ve kullanım alanlarına ait örnekler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Lincoln Electric Kaynak Sarf Malzemeleri

Lincoln Electric markası ile pazara sunulan örtülü kaynak elektrodları, MIG/TIG, özlü ve tozaltı kaynak telleri ile kaynak tozlarına ait genel özellikler, teknik özellikler ve kullanım alanlarına ait örnekler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Interweld Kaynak Telleri

Paslanmaz çeliklerin gazaltı (MIG/MAG) ve TIG kaynağında kullanılan, tescilli bir Askaynak markası olan INTERWELD® kaynak telleri. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Metrode Kaynak Sarf Malzemeleri

Metrode; dünyada alaşımlı ark kaynağı sarf malzemelerinde en büyük çeşitliliği sağlayan firmalardan biri olup, düşük alaşımlı çelikler, paslanmaz çelikler ve nikel esaslı alaşımlar grubunda ürün tedariği gerçekleştirmektedir. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Expressweld Kaynak Aksesuarları

Standard, Comfort, Premium, Montaj ve TIG Welder Kaynak Eldivenleri.
Çatlak Testi Spreyleri, Çapak Önleyici Spreyler ve Otomatik Kararan Kaynak Maskeleri.
Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Kobatek Aşınma Plakaları

Kobatek aşınma plakalarının teknik özellikleri, kullanım alanları ve konvansiyonel sertdolgu plakaları karşısındaki üstünlükleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

SuperGlaze Alüminyum Kaynak Telleri

Lincoln Electric'in SuperGlaze markalı alüminyum MIG/TIG kaynak tellerine ait teknik özellikler ve kullanım alanları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Katalogda ayrıca doğru ürün seçimine yönelik açıklamalar da bulunmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp ürün kataloğunu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.