Gaz Ekipmanları

 

Harris ve Askaynak by Harris Ürün Kataloğu

Askaynak by Harris ve Harris gaz ekipmanlarına, Harris Kullanım Yeri ve Yüksek Basınç Regülatörlerine ait genel ürün bilgileri, teknik özellikler, güvenlik standartları ve ürünün kullanılması ile elde edilen avantajlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aşağıdaki linke basarak ürün broşürüne ait "PDF" dosyasını açıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 

Askaynak by Harris Kesme Lüleleri

Askaynak by Harris Kesme Lüleleri 150 mm kesme kapasitesine sahiptir. Diğer markalarla % 100 uyumlu olan ürünlerimiz ile %50 mm’ye kadar daha kalın malzemeleri kesebilirsiniz. Ürünler kalın kanal duvarları sayesinde yüksek dayınımlı ve uzun çalışma ömürlüdür. Aşağıdaki linke basarak ürün kataloğuna ait "PDF" dosyasını açıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 

Harris Model 62-5F Kesme Hamlacı Ürün Broşürü

Ağır Sanayide yıllardır oksi-gaz kesme uygulamaları için Harris Model 62-5F Kesme Hamlaçları son kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Şimdi, Askaynak olarak Harris 62-5F Kesme Hamlaçlarının 460mm, 900mm ve 1500 mm boylarındaki 90° ve 180° kafa açılı modellerini tüm pazara sunuyoruz.

 

Harris Kesme Hamlaçları Ürün Broşürü

Harris Kesme Hamlaçları grubumuzu genişletmek adına Lüle karışımlı Model 980NM ile Kafa karışımlı Model 142-F kesme hamlaçları da broşürümüzde yer almaktadır.

 

Harris Model 801 Korumalı Tüp Basınç Regülatörleri Ürün Broşürü

Harris Model 801 koruma aparatlı tüp basınç regülatörlerini aşağıdaki linke basarak inceleyebilir,  "PDF" dosyasını açıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.