Uluslararası Kaynakçı Belgesi

 ASKAYNAK, CERTURK İŞBİRLİĞİ İLE KAYNAKÇININ YANINDA!

Devlet tarafından zorunlu kılınan "MYK" belgenizi almak için sınav başvurularınızı ASKAYNAK aracılığıyla yapın, "TÜRKAK" onaylı aynı kategorideki diğer kaynak yöntemlerinin sertifikasının masraflarını Askaynak karşılasın. Yasalar gereği firmalar, 2017 yılında MYK belgesi olmayan kaynakçı personel çalıştıramayacak ve MYK belgesini tamamlayan personellerin SGK işveren payını 12 ay boyunca şirketlere devlet ödeyecek.

Aşağıdaki formu doldurduğunuzda kayıt işlemlerinizi tamamlamak için CERTURK sizinle iletişime geçecek.

Ön Başvuru Formu

*

*

*

*

Gönderiminizin sorunsuz bir şekilde bize ulaşması için lütfen kutucuğu işaretleyiniz.

* Zorunlu alanlar


Çağrı Merkezi: 0850 2 288 288


USTA OLMAK EMEK İSTER, EMEĞİN DEĞERİNİ BİLMEK YÜREK!

ASKAYNAK tüm kaynak ustalarımızın emeğinin değerini çok iyi biliyor ve her zaman, her alanda ustalarımıza destek olmak için çalışıyor. Mesleki yeterlilik sınavlarında emekçinin yetkinliğini artırmak, gücüne güç katmak için ihtiyacı olan diğer kaynak yöntemleri belgelerinin maliyetlerini üstleniyor. Diğer belgelerin sağladığı avantajlarla daha kalifiye kaynak ustası olma fırsatı sunuyor ve daha kolay iş bulma olanağının önünü açıyor. 500 TL ön ödemeli mesleki yeterlilik sınavını başarıyla tamamladığınızda devlet paranızın tamamını iade ediyor. Diğer kaynak yöntemlerinin yeterlilik belgesi olan TÜRKAK belgesini almak isterseniz her bir kaynak yöntemi için 300’er TL’lik devlet tarafından geri ödemesi olmayan bir sınava daha girmeniz gerekiyor. Sınav başvurularınızı ASKAYNAK ayrıcalığı ile yaptığınızda, tüm ek belgelerinizin masrafınızı ASKAYNAK üstleniyor. Böylece tüm belgeler için harcamanız gereken para cebinizde kalıyor, KAYNAKTA YEŞİLİN GÜCÜ ile tüm kaynakçılarımız bir adım öne geçiyor.


BİLİNMESİ GEREKENLER:

  • Devlet tarafından zorunlu kılınan Mesleki Yeterlilik Belgesini tüm kaynakçıların 31.12.2016 tarihine kadar alması gereklidir.
  • Yukarıdaki ön başvuru formunu doldurduğunuzda CERTURK kayıt işlemlerini tamamlamak için sizinle iletişime geçecektir.
  • Mesleki Yeterlilik Belgenizi almak için Certurk’e ödeyeceğiniz 500 TL’lik sınav ücreti, sınavı geçmeniz durumunda devlet tarafından size tamamen geri ödenir. İlk sınavda başarılı olamazsanız iki kez daha sınava giriş hakkınız bulunuyor.
  • Resmi gazetede yayınlanan mesleki yeterlilik, sınav ve belgelendirme yönetmeliği detayları için tıklayın.
  • Size en yakın olan sınav merkezlerini görüntülemek için tıklayın.
  • Ayrıntılı bilgi almak isterseniz bize mesaj göndermek için tıklayın. Çağrı merkezimizi arayın. (08502288288)