Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi'ndeyiz

Fuar - Etkinlik

 

SİZ DE BU ÖZEL ETKİNLİĞE ÜCRETSİZ OLARAK KATILMAK VE MİSAFİRİMİZ OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

İkincisi geçtiğimiz yıl düzenlenen Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nin üçüncüsü 4–6 Ekim tarihleri arasında WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’ın, Askaynak Automation markasıyla katılacağı etkinlikte, sektörün profesyonelleri ve yatırımcılar bir araya gelecek. Bu özel organizasyonda Askaynak Automation olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Fabrikanız, firmanız için gerekli olan en doğru robotik otomasyon çözümünü öğrenmek, yeni ürün ve teknolojilerimiz hakkında bilgi almak, sizlere faydalı olabilecek sektöre özel (savunma, otomotiv, metal & makina, yapısal çelik, boyama, gıda) çözümlerimizi dinlemek, görmek için sizi standımıza bekliyoruz. Üç gün sürecek etkinlik boyunca Askaynak Automation uzmanları sunumlarıyla, çözüm salonlarında katılımcılarla buluşacak. Askaynak Automation’ın çok sayıdaki yenilikçi ürünü hakkında bilgi almak için www.askaynakautomation.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lider olduğu sektörde geleceğe yön veren Askaynak Automation, ağır yük kapasitesi, esnekliği ve yüksek hızıyla fark yaratan punta kaynağı robotu R-2000iB/210FS, erişim ve hareket alanıyla sınıfının lideri olan ARC Mate® 100iC ile üstün performans ve yeteneklerle donatılmış Power Wave Advanced Modül ürünlerini standında sergileyecek. Şirket ayrıca, ziyaretçileriyle Lincoln Process Z ve galvanizli saç kaynağı hakkında detaylı bilgi paylaşarak, önceden yapılmış çalışmalardan örnekler sunacak. Üç gün sürecek etkinlik kapsamında katılımcılar, Askaynak Automation uzmanlarının çözüm salonlarında yapacağı sunumlarla sektöre ilişkin yeni çözümlere, bakış açılarına ve uygulamalara tanıklık edecek.

 

Askaynak Automation Sunum ve Konuşmacı Takvimi

5 Ekim - 2. Çözüm Salonu: “Döküm Sektöründe Kullanılan Kum kalıplarına Görüntü İşleme Yardımı ile  Maça Yerleştirme” 11:45-12:15 - Ahmet Samim Karkın (Kontrol Sistemleri Müdürü) 

6 Ekim - 2. Çözüm Salonu: “Robot Yatırımları İçin Finansman Yolları ” 14:30-15:00  - Efe Özgür Erdem (Dış Satım Sorumlu Uzmanı)

 

Verimliliğinizi, Kalitenizi ve Rekabet Gücünüzü Birlikte Nasıl Artırabiliriz? 

İşletmeniz için en doğru çözümleri üretmeye ve bu sürecin her adımında size yardımcı olmaya hazırız.

 

Gelin Tanışalım

Sizleri B2 No'lu standımızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih: 4-5-6 Ekim 2017

Yer: WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi

Etkinlik web sitesi: www.robotyatirimlari.com