Elektrikli El Aletleri Bilgilendirme!

Bilgilendirme

Değerli paydaşlarımız için önemli bilgilendirme

 Değerli Paydaşlarımız,

Elektrikli el aletleri pazarında gelişen şartlar ile ana işimizi büyütme stratejimiz doğrultusunda 2014 yılından beri ürün portföyümüzde yer alan elektrikli el aletleri grubundan çıkmaya karar vermiş bulunuyoruz.

Türkiye yetkili distribütörlüğünü yaptığımız Hitachi Elektrikli El Aletleri markasının pazarlama, satış, dağıtım ve satış sonrası servis faaliyetleri 31.12.2017 tarihi itibariyle yeni distribütörün  sorumluluğunda olacaktır.  Bu kararın tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını temenni ederiz. 2014 yılında hep birlikte çıktığımız bu yolda bize verdiğiniz destek, yardım, öneri ve katkılar için çok teşekkür ederiz. Yarattığımız sinerjiyle kısa bir zaman içinde çok önemli başarı ve deneyimler elde ettik.

Eczacıbaşı – Lincoln Electric Askaynak olarak kaynak sarf malzemeleri, kaynak ekipmanları, bakım-onarım kaynağı, robotik otomasyon sistemleri, gaz ekipmanları, duman emme sistemleri ve aşındırıcı ürünlerinde Türkiye ve bölgedeki en güvenilir, öncü ve lider iş ortağınız olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Ahmet Sevük,

Genel Müdür