Hırdavat Fuarı'nda Buluşuyoruz!

1.3.2018 1

15-18 Mart Tarihlerinde Hırdavat Fuarı'ndayız!

 

Türkiye’nin nalbur ve hırdavat sektörüne yönelik tek özel fuarı olan, 15 – 18 Mart 2018 tarihlerinde tüm sektörü bir araya getiren İstanbul Hırdavat Fuarı’na Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak olarak biz de katılıyoruz.

Ürünlerimizin kalitesini ve teknolojisini fuar sayesinde ziyaretçilerimizle buluşturacağız. Bu yılki fuara; Askaynak inverter, gazaltı, TIG ve plazma kesme makineleri, Lincoln Electric inverter makineleri, Askaynak aşındırıcılar, Harris gaz ekipmanları, VRTEX kaynak simülatörleri, duman emme sistemleri ile katılacağız. Ziyaretçilerimiz, tüm bu ürünleri demo standımız sayesinde yakından tanıma ve deneyimleme şansını elde edecekler. Bunlar dışında, çok ilgi uyandıran Speedtec 215C makinemizi bu fuarda meraklılarıyla buluşturacağız. Bunun dışında fuar sürecinde fuara özel kampanya ve fiyatlarımız da olacak.

Fuar boyunca, katılım sağlayan yeni ziyaretçilerimiz ile tanışmayı ve sektörümüzle alakalı yenilikleri yüzyüze konuşabilmeyi hedefliyoruz. Ziyaretçilerimizin Lincoln Electric ve Askaynak ürünleri hakkında sordukları tüm soruların yanıt bulmasına yardımcı olmayı planlıyoruz.

15-18 Mart tarihlerinde Yeşilköy/ İstanbul Fuar Merkezi'nde olacak olan Hırdavat Fuarı’na özel fiyatlar, sürpriz yarışmalar ve hediyeler ile birlikte sizi bekliyoruz!

DAVETİYE İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!